Блог

Шоколад - смачно, але небезпечно

Назавжди врізалася мені на згадку давня одеська картинка: йде вулицею молоде сімейство з дітьми та собакою – великим ротвейлером. У тата в руках плитка шоколаду, якою він обдаровує дітей, не забуває і про собаку. Ротвейлер приймає ласощі із захопленням та ентузіазмом. Тато дуже задоволений собою. Всім весело

Хочете навчитися чистити вуха собаці швидко і ефективно?

Чистка собачих вух-звичайна гігієнічна процедура, але викликає досить багато побоювань, особливо у новачків-собаківників. Не всі вважають її обов'язковою, але кожен заводчик повинен розлучитися з цією помилкою і дізнатися як чистити вуха собаці безпечно і ефективно.

10 найрозумніших собак планети

Собаки всі розумні, безумовно, але є особливо видатні породи. Проводилися спостереження, і одним з найвідоміших є те, що пройшло під керівництвом канадського професора психології Стенлі Корена. У написаній ним на цю тему книзі перераховуються найрозумніші собаки, і розповідається про собачому інтелекті

Як зважитися на стерилізацію кішки? За і проти. Корисна порада

Кішок часто обходять стороною в притулках, їх не забирають з вулиць і викуповують в останню чергу. «Що робити з кошенятами», – питання, яке мучить багатьох і позбавляє радості спілкування з ласкавими красунями. Рішенням проблеми може стати стерилізація кішки. І тут для багатьох постає цілком зрозуміле питання: чи потрібно стерилізувати кішку?

Перевірені засоби від запаху котячої сечі

Хто тримав тварин, знає, що запах від кота, який ігнорує свій туалет, може бути нестерпним. Здається, що немає нічого гірше в'їдається в килим котячої сечі-нічим не виведеш, і якщо сталося, доведеться прощатися з килимом і...з котом. Насправді обидві проблеми вирішувані

Як привчити кішку до лотка-без нервів і назавжди

Якщо дорослий кіт живе в будинку давно і ходить в туалет туди, куди заманеться, значить, щось було втрачено на початкових етапах. Щоб привчити кішку до лотка, потрібні комплексний підхід, терпіння і розуміння того, що биттям і лайкою ви навряд чи чогось досягнете.

Глисти у собак-профілактика, симптоми, лікування

Заспокоїмо ми чи ні, але уникнути зараження глистами домашнього улюбленця навряд чи вдасться. Глисти у тварин - не рідкість, але і розслаблятися не варто. Потрібно постійно проводити профілактику, уважно стежити за здоров'ям собаки. Про це, а також про небезпеку гельмінтів, джерела зараження і способи лікування ми збираємося розповісти сьогодні.

Собака, друге ім'я якої щастя-йоркширський тер'єр

Господарі по-різному реагують на лавину уваги, яка обрушується на їх вихованців. Але дуже складно пройти повз йорка, не запитавши, чи справжній він, чи виросте ще більше, можна взяти його на руки (і забрати додому ☺)... Дитячий довірливий погляд і бантик на маківці – вони дійсно як іграшкові. Ось тільки відносини порода собак Йоркширський тер'єр вимагає справжнього, дорослого-любові, догляду, адекватного виховання. Про що і поговоримо

Як і чим годувати цуценя, щоб він ріс здоровим?

Збалансоване, правильне харчування означає Для собак дуже багато. Якщо господар знає, чим годувати цуценя і виконує рекомендації ветеринарів, велика ймовірність того, що розвиток піде правильно, вихованець буде життєрадісним і довго проживе. Для годівлі використовуються готові корми і продукти натуральні, практикується і змішане харчування.

Лабрадор-опис породи, особливості характеру і змісту

«Hey Lab! Come here!",- ось так невигадливо призивали до себе англійські собачники своїх вихованців більше 100 років тому. Собака лабрадор була завезена з Канади до Британії в 19-му столітті, де і була офіційно зареєстрована. Спочатку її називали собакою Сент-Джонса - за назвою столиці провінції Ньюфаундленд і Лабрадор, в якій вона була знайдена. Але пізніше стало зрозуміло, що Лабрадор або скорочено Лаб вимовляти зручніше. Так і залишився цей великий, розумний пес з такою назвою.