Bravecto Таблетки для собак від 4,5 до 10 кг

Код товару: 1310849
-15%
 • 1 шт
  Спеціальна ціна
  -15%
  932.55
  792.67

Характеристика:

Країна виробник: Нидерланды
Бренд: Bravecto
Категорія: Средства от блох и клещей

Тип засобу: Таблетка

Розмір породи: Малий

 • Опис

  Бравекто-таблетки для перорального застосування, для захисту собак від зараження кліщами і блохами, а також для лікування демодекозу. В упаковці 1 таблетка.

  Загальна інформація

  Бравекто-протипаразитарний лікарський препарат, який випускається у вигляді жувальних таблеток в п'яти дозуваннях. Діюча речовина, в 1 таблетці Флураланер:

  • 112,5 мг для собак масою 2-4,5 кг;
  • 250,0 мг для собак масою >4,5 — 10 кг;
  • 500,0 мг для собак масою >10 — 20 кг;
  • 1000,0 мг для собак масою >20-40 кг;
  • 1400,0 мг для собак масою >40-56 кг.

  Показання

  Бравекто призначають собакам для лікування і профілактики афаніптероза, в комплексній терапії викликається блохами алергічного дерматиту, а також акарозів, що викликаються іксодовими кліщами. 

  Механізм дії

  Механізм дії флураланера полягає в блокуванні ГАМК-залежних і глутамат-залежних рецепторів членистоногих, гіперзбудженні нейронів, порушенні передачі нервових імпульсів, що призводить до паралічу і загибелі ектопаразитів. 

  Ефективність

  Препарат починає діяти через 4 години після застосування і спричиняє загибель бліх через 8 годин після прикріплення до організму господаря, кліщів через 12 годин, запобігаючи повторній інфестації собак ектопаразитами. Загибель бліх відбувається до відкладання яєць, що профилактирует контамінацію приміщень яйцями і личинками.

  Бравекто за ступенем впливу на організм відноситься до речовин «малонебезпечним» (4 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007-76), в рекомендованих дозах не чинить ембріотоксичної, тератогенної, мутагенної дії.

  Додаткова інформація про продукт   

  Листівка-вкладиш

  Інформаційний буклет

  Брошура блохи та кліщі

 • Склад

  Склад

  Діюча речовина-Флураланер.

 • Як використовувати

  Применение

  Бравекто применяют собакам индивидуально перорально во время или незадолго до/после кормления. Бравекто обладает привлекательным ароматом и вкусом и, как правило, охотно поедается собаками; в противном случае, препарат вводят принудительно непосредственно в пасть или скармливают с кормом.

  Разламывание таблеток не допускается. Препарат не следует применять щенкам моложе 8-недельного возраста и/или собакам массой менее 2 кг.

 • Відгуки
  (1)
  Владислав
  Рузвельт, Мопс
  Лучшее средство из всех, единственное, нашего нужно обманывать, чтобы съел! Рекомендую
  29 февраля 2020
  Щоб залишати коментарі, Вам необхідно , або зареєструватися на сайті.
Ми в соц мережах