VetExpert RenalVet Капсули

Код товару: 1310363
-10%
 • 60 шт
  Акційна ціна
  -10%
  929.00
  836.10

Характеристика:

Країна виробник: Польша
Бренд: VetExpert
Категорія: Витамины и добавки

Особливі потреби: Нирки і сечовивідна система

Тип засобу: Капсула

Вік тварини: Для дорослих

 • Опис

  Харчова добавка для підтримки здоров'я собак і кішок з симптомами хронічної ниркової недостатності. Так як хронічна ниркова недостатність – одна з найпоширеніших хвороб видільної системи у собак і кішок і є незворотнім захворюванням, правильне лікування і раціон значно зменшують негативні симптоми і уповільнюють прогресування хвороби. Препарат має точно збалансовану формулу з вітаміном D і всіма необхідними інгредієнтами для підтримки функцій нирок і поліпшення самопочуття тварин. 

  Засіб випускається в м'яких капсулах за технологією "twist off". Такі герметичні капсули гарантують високу якість продуктів, що входять до складу препарату протягом тривалого часу.

  Переваги VetExpert RenalVet

  • Спеціальний склад для підтримки роботи нирок;
  • збалансована формула з вітаміном D;
  • прекрасна переносимість продукту;
  • відмінні смакові якості;
  • ефективна і зручна дозування;
  • зручні м'які капсули Twist Off.

  Загальна інформація

  Інноваційні кормові добавок і VetExpert®, засновані на наукових доказах, які сприяють прийняттю терапевтичних рішень ветеринарних лікарів і використання яких буде покращувати благополуччя тварин. Кормові добавки VetPlanet-це продукти, засновані на професійних знаннях і наукових фактах. Всебічний аналіз потреб організму тварин дозволяє задовольняти очікування під час застосування кормових добавок VetExpert.

  Продукція VetPlanet відповідає найвищим вимогам виробництва. Кормові добавок і VetExpert ® виготовляється на заводах, які керуються нормами GMP, стандарти виробництва яких не відрізняються від стандартів для виробництва препаратів для людей.

  Починаючи з використовуваних речовин, протягом усього процесу виробництва і закінчуючи розфасовкою, в усі етапи постійно впроваджується контроль і управління.

  Команда і партнери VetPlanet є одними з найкращих фахівців у своїх областях. Індивідуальні знання і талант, в поєднанні з активністю, дають великі результати. Відмінні відносини всередині компанії і з клієнтами, а також допомога в задоволенні індивідуальних потреб щодо добробуту компанії і її клієнтів, народжують почуття гордості і поваги до наших співробітників. Наша команда і співробітники залишаються найбільш цінними активами Vet Planet.

 • Склад
  1 капсула містить: кальцію карбонат (200 мг), хітозан (100 мг), вітамін D3 (0,08 мг).
 • Як використовувати
  • Собакам и кошкам до 10 кг массы тела – 1 капсула в день;
  • собакам весом более 10 кг – 2 капсулы в день.

  Способ применения: кончик капсулы Twist Off следует аккуратно отрезать или открутить, а затем смешать ее содержимое с кормом.

 • Відгуки
  (7)
  Ганна
  Аарон, Золотистый ретривер
  Локи, Другая
  Нам реналвет призначив ветеринарний лікар у зв'язку з початком хронічної хвороби нирок, для підтримки нирок кота. Не скажу, що кіт в захваті від прийому, але і не сильно гидується)
  Видавлювати в рот доволі просто, зручно, що капсулу не треба розрізати. Можна просто відкрутити верхівку і вичавити вміст капсули на їжу або безпосередньо в рот тварини.
  23 июня 2023
  Елена
  Ветеринар прописал коту для уменьшения нагрузки на почки. Кот ест капсулы с удовольствием, узи показало, что увеличенные почки восстановили свой размер.
  05 июня 2020
  Людмила
  Кошка с хпн, помогает и облегчает ее состояние во время обострения
  20 марта 2020
  Денис
  Шери, Другая
  Сама капсула несъедобная (это сходу не так очевидно). И немного дурацкая, сложно открыть не заляпав все вокруг.
  Прописали как терапию кошке при ХПН. Анализы вроде как получше после в том числе и этих таблеток. Даем через шприц размешивая вместе с водой и VetExpert RenalVet.
  04 февраля 2019
  Денис
  Феликс, Другая
  Соня, Другая
  Даем вместе с кормом Renal от Royal Canin для поддержания состояния кошки при ХПН. Динамика положительная
  28 сентября 2018
  Валерия
  Тиша, Европейская короткошерстная
  Дымок, Русская голубая
  Не смотря на то, что я не очень доверяю разнообразным пищевым добавкам в каестве лекартсвенных средств, когда болезнь уже проявила себя, анализа у котоов после курса становятся получше. Соответсвенно возможно работает весь комплекс принимаемых препаратов, а может имено Реналвет разгружает почки.
  11 июня 2018
  Елена
  О самом товаре еще не могу ничего сказать, посмотрим как на него отреагирует кошка
  11 декабря 2017
  Щоб залишати коментарі, Вам необхідно , або зареєструватися на сайті.
Ми в соц мережах